Sıkça Sorulan Sorular


6. aydan itibaren bebeğinize gönül rahatlığıyla yedirebileceğiniz püreler, daha büyük bebekleriniz ve çocuklarınız için taneli sebze yemekleri ve atıştırmalık ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. İnternet sitesinde “Ürünler” kısmına tıklayarak tüm ürün ve ürün detaylarını görebilirsiniz ve sepetinize ekleyebilirsiniz.
Meyve, sebze, bakliyat, un, baharat, kuru meyve ve kuruyemiş içeriklerimiz İpek Hanım’ın Çiftliği gibi güvenilir çiftliklerden temin edilmektedir. Hurmalarımız Hurma Bahçem'den, alternatif organik ürünlerimiz (Badem unu, ham kakao vs gibi ürünler) Güzel Gıda’dan temin edilmektedir.

Moto Kurye ile Teslimat: İnternet sitesi üzerinden saat 09:00 ile 16:00 arasında vereceğiniz siparişler, ertesi gün belirteceğiniz adrese özel moto kurye ile teslim edilecektir. Saat 16:00’dan sonra verilen siparişler, bir sonraki gün işleme alınacak ve takip eden gün, belirtilen adrese teslim edilecektir.

Jr. Gurme’den Teslimat: İnternet sitesi üzerinden saat 09:00 ile 16:00 arasında vereceğiniz siparişleri, ertesi gün Emirgan Mah. Posta Yolu Cad. No: 207 Reşitpaşa, Sarıyer adresinde bulunan Jr. Gurme noktamızdan teslim alabilirsiniz. Cuma günü saat 16:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü, gün içinde teslim edilir. Cuma günü saat 16:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi günü, gün içinde teslim edilir.

Pazar günleri hizmet vermiyoruz. Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilir.
Mevcut durumda İstanbul’da hizmet veriyoruz.
Son Kullanma Tarihi bilgisi tüm ürünlerimizin etiketinde ve internet sitemizde, her ürün özelinde belirtilmiştir. Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı için üretim tarihini takip eden 3 gün içinde tüketilmelidir.
Her türlü özel organizasyonlarınız için catering hizmeti vermekteyiz. Yetişkinler için ve çocuklar için farklı menü içeriklerimizden detaylı bilgi almak için bize iletişim detaylarımızdan ulaşabilirsiniz.
Belediye Ruhsatı: Üretim yapmaya uygun olarak Sarıyer Belediyesi’nden alınmış olan Belediye Ruhsatımız mevcuttur. İşletme Kayıt Belgesi: T.C Sarıyer Kaymakamlığı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işletme kayıt belgemiz mevcuttur.