Hakkımızda

Ailemizden ailenize selamlar!

Uzun yıllar pazarlama sektöründe çalışmış, iki çocuk annesi Tuğçe ben. Anne olduktan sonra bebek ve çocuk beslenmesi üzerine çokça yaptığım araştırmalar sonrası, "İlk Beslenme" döneminin ne kadar önemli olduğu bilincine vardım. Meğer "İlk Beslenme" dönemi çocukluk ve yetişkinlik dönemlerindeki  beslenme alışkanlıklarını fazlasıyla tetikleyen bir dönemmiş. Her anne gibi ben de çocuklarım için en iyisini istediğimden, kolları sıvadım ve onların tüm beslenmelerini, evde hazırladığım yemek ve atıştırmalıklarla sağladım. Çalışan bir anne olarak bu süreç beni o kadar yordu ki, benim çektiğim zorlukları sizler çekmeyin istedim. Şef ve beslenme uzmanlarından danışmanlık alarak ürünler yarattım ve bu birikimimi herkesin ulaşabileceği bir platforma taşıma hayali kurdum ve JR. Gurme doğdu. 

JR. Gurme ailesi olarak 35'e yakın ürün seçeneğimizle, hem siz annelerin hayatını kolaylaştırabilmek hem de çocuklarını için doğal, taze, sağlıklı, lezzettli ve hiçbir katkı maddesi içermeyen seçeneklerle onların "İlk Beslenme" döneminde ihtiyaç duydukları besin değerlerinin karşılanmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Ürünlerimize; internet sitemiz üzerinden sipariş vererek ya da Reşitpaşa'daki yuvamızda bizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Hepimizin faydalanabilmesi için kurduğumuz hayalimiz, ancak sizlerden gelecek değerli yorumlarla şekillenebilir ve ihtiyaçlarınıza göre gelişebilir. İleride olacak workshop duyurularımıza, internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Lütfen takipte ve yakında kalın.

Sevgili anneler, çocuklarınızla dışarı çıkarken ne yemek yiyecek diye düşünmenize, tatile çıkarken "Eyvah tatil boyunca nasıl beslenecek çocuklarımız!" diye düşünmenize ya da "Bugün acaba ne yemek yese!" diye düşünmenize gerek yok, artık bir tık uzağınızda JR. Gurme ailesi olarak her zaman yanınızdayız.

JR. Gurme nasıl çalışıyor;

  • Ham madde bizim için çok kritik. İpek Hanım'ın Çiftliği, Güzel Gıda, Hurma Bahçem ham madde sağladığımız yerlerden. 
  • İnternet sitemiz üzerinden ürünlerinizi sipariş veriyorsunuz.
  • Ürünlerimiz size özel olarak hazırlanıyor.
  • Siparişiniz ertesi gün kapınıza teslim ediliyor.

Sevgiler,

Tuğçe Cüceloğlu Akçalı